Equipment lease van aanhangwagens en verkoopwagens
Zonder financiële zorgen de weg op
Je bedrijf draait op volle toeren: markten, seizoensverkoop of tijdelijke klussen die extra mobiliteit vragen. De aanschafprijs van een (extra) aanhangwagen of verkoopwagen is vaak erg hoog. Dit kan een flinke hap uit je budget nemen. Met equipment lease van ROS finance hoef je die investering niet uit te stellen. Jij kiest de aanhangwagen of verkoopwagen die je nodig hebt, wij regelen de financiering. Zo kun je direct aan de slag, met vaste maandlasten en behoud van je financiële ruimte.
Waarom een aanhangwagen of verkoopwagen leasen?
In veel branches zijn aanhangwagens en verkoopwagens onmisbaar. Denk aan marktondernemers, foodtrucks, installateurs, bouwprofessionals of hoveniers. Maar een professionele wagen is niet goedkoop. Gelukkig hoef je die niet in één keer af te rekenen.
Met equipment lease:
Wat kun je leasen?
Je kunt vrijwel elke aanhangwagen of verkoopwagen leasen, zoals:
Heb je al iets op het oog? Laat het ons weten. Dan kijken we samen wat er mogelijk is.
Zo werkt equipment lease
Lease jouw aanhangwagen of verkoopwagen met equipment lease
Ben jij er klaar voor om jouw mobiliteit professioneel aan te pakken? Met equipment lease beschik je snel over een aanhangwagen of verkoopwagen die jouw bedrijf vooruithelpt. Dit alles zonder ingewikkelde procedures of onverwachte kosten.
Vraag vandaag nog je vrijblijvende leaseofferte aan of neemt contact op voor direct en persoonlijk advies. Vul hieronder de equipment lease calculator in om direct je maandlasten te zien.
Bereken jouw maandelijkse leasebedrag!
Of je nu jouw droomauto in onze leasevoorraad hebt gevonden, via Marktplaats, of bij een ander autobedrijf: bij ROS finance kun je elke auto financieren met financial lease. Bereken eenvoudig het maandbedrag voor jouw leaseauto met onze lease calculator.
Persoonlijk, betrokken en betrouwbaar.
De financial lease specialist die met jou meedenkt.
Je bent economisch eigenaar vanaf dag één. Na afloop van het leasecontract ben je volledig eigenaar.
Extra accessoires of opties zoals op maat gemaakte inrichting, koeling of bestickering worden niet meegenomen in het equipment leasebedrag.
Je kiest zelf de leverancier of dealer van je aanhangwagen of verkoopwagen. Wij zorgen voor de financiering. Voordat je het weet ga je de weg op met je nieuwe aanwinst.
Zowel nieuwe wagens als (jonge) occasions komen in aanmerking voor equipment lease. Laat ons weten wat je zoekt en dan leggen wij je een financial lease voorstel voor.
Zodra alle documenten in orde zijn en de lease is goedgekeurd, betalen wij direct de leverancier. In veel gevallen kun je binnen enkele werkdagen al beschikken over je aanhangwagen of verkoopwagen. In sommige gevallen lukt het zelfs al binnen 24 uur.
Uw aanvraag is succesvol ontvangen, wij nemen spoedig contact met u op!
Er is iets misgegaan, probeer het later opnieuw.