Volkswagen ID.3

Volkswagen ID.3 Pro 204PK [ TREKHAAK+MATRIX+CAMERA+ACC+STOELVERWARMING+KEYLESS ]
Volkswagen ID.3 Volkswagen ID.3 Pro 204PK [ TREKHAAK+MATRIX+CAMERA+ACC+STOELVERWARMING+KEYLESS ]
Volkswagen ID.3 Volkswagen ID.3 Pro 204PK [ TREKHAAK+MATRIX+CAMERA+ACC+STOELVERWARMING+KEYLESS ]
Volkswagen ID.3 Volkswagen ID.3 Pro 204PK [ TREKHAAK+MATRIX+CAMERA+ACC+STOELVERWARMING+KEYLESS ]
Advertentienr: 716174461
Dealer: Autobedrijf Jan Bogert
DINTELOORD
Bouwjaar
2020
115.568
Brandstof
Elektrisch
Transmissie
Automaat

Heb je vragen of wil je meer informatie?

Specificaties

Oktober 2020
115.568
J-372-RL
Hatchback
Elektrisch
Automaat
Mangan Grey Metallic (grijs metallic)
Btw
5
716174461

Aanvullende informatie

NIEUWPRIJS € 45.104,-. Dealeronderhouden Volkswagen ID.3 Pro First Edition Plus van de eerste eigenaar — strak in het zwart, luxe uitgevoerd en klaar voor serieuze kilometers. De combinatie van 204 pk, achterwielaandrijving en het 58 kWh accupakket maakt ‘m snel, stil en verrassend soepel. Binnenin voel je direct dat dit geen standaard ID.3 is: stoelverwarming, een verwarmbaar lederen stuur, sfeerverlichting binnen en buiten en het moderne digitale dashboard met navigatie en Matrix LED-verlichting geven je dat high-end gevoel. Dankzij Apple CarPlay (wired & wireless) koppel je je telefoon direct, en met Keyless Advanced stap je gewoon in zonder je sleutel aan te raken. Veiligheid en comfort gaan hier hand in hand: adaptieve cruise control (ACC), Front Assist, Lane Assist, verkeersbordenherkenning, achteruitrijcamera én parkeersensoren voor en achter houden je scherp en relaxed onderweg. Aan de buitenkant maken de 19 inch lichtmetalen velgen, het getinte glas en de afneembare...

Bereken jouw maandbedrag

Maandbedrag
Hoe werkt de financial lease calculator?

Met de financial lease calculator kunt u berekenen wat uw maandelijkse leasetermijn is.

Leasebedrag

Het leasebedrag is het bedrag dat u wilt financieren. Voer hier de volledige aanschafprijs van uw gewenste auto in, eventueel verminderd met uw aanbetaling of inruil van uw vorige auto.

Slottermijn

Bepaal met welk extra bedrag u de laatste termijn wilt voldoen. Dit is niet verplicht, maar kan uw maandelijkse lasten natuurlijk aanzienlijk verlagen.

Looptijd

Binnen hoeveel tijd wilt u uw financial lease contract volledig afgelost hebben? De maximale looptijd bedraagt 72 maanden.

N.B.: Acceptatie zonder jaarcijfers behoort tot de mogelijkheden.

Veelgestelde vragen

Mag ik de btw terugvorderen bij financial lease?

Ja, je kunt de btw over de aanschafwaarde van de auto terugvragen bij de belastingdienst (mits je btw-plichtig bent).

Kan ik financial lease afsluiten als startende ondernemer?

Ja, ook zonder jaarcijfers is het vaak mogelijk. We kijken naar jouw situatie en denken in oplossingen.

Wat is het verschil tussen financial lease en operational lease?

Bij financial lease ben jij economisch eigenaar en na afloop van het contract volledig eigenaar van de bedrijfswagen. Bij operational lease blijft de leasemaatschappij eigenaar en geef je de auto na de looptijd terug.

Waarom zou ik kiezen voor financial lease bij ROS Finance?

Financial lease biedt het voordeel dat je zonder hoge aanschafkosten een Mazda rijdt, met scherpe maandlasten en de mogelijkheid om economisch eigenaar van de auto te worden.

Kan ik de looptijd van mijn financial leasecontract zelf bepalen?

Bij ROS Finance kies je een looptijd die past bij jouw situatie, meestal tussen de 24 en 60 maanden, afhankelijk van jouw voorkeur en budget.